+90 312 241 33 43

Hakkımızda

KURUMSAL

Hakkımızda

Çayyolu çelik kapı firması 1996 yılında küçük bir mağaza ile sektöre ilk girişini yapmıştır. Sektörde birçok kategoride imalat, satış ve montaj hizmetlerine başlayarak müşterilerinin bir çok ihtiyacına cevap vermeyi ilke edinmiştir.

Çelik Kapı, Sineklik, Cam Balkon, Pimapen, Pvc, Panjur ve Dekorasyon alanlarında kısa sürede adından söz ettiren bir firma olmayı başarmıştır.

İlk fabrikasını Ankara sitelerde açan firmamız daha sonra 2. Entegre farikasını faaliyete geçirmiş olup imalatta kullandığı son teknoloji makineler ile sektöründe lider konuma yükselmiştir.

Firmamız 2016 yılında siz değerli müşterilerimizin sineklik, pimapen, cam balkon gibi tüm ürünlerimizi birebir görüp beğene bilmeniz amacı ile Türkiye'nin en büyük sineklik pvc şovrumların dan birini çayyolu yaşamkent de faaliyete sokmuştur.

Firmamızın bu başarısındaki en temel unsur işine verdiği ciddiyet, önem, iş disiplini ve uygun fiyat politikası olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilme arzusunda yatmaktadır.

Biz çayyolu çelik kapı firması olarak tam bir ekip ruhu içinde ana ilkelerimiz olan; dürüstlük ve rekabetçilikten ödün vermeden hep daha çok çalışarak yürümeye, sorgulamaya, değiştirmeye hizmette fark yaratmaya devam edeceğiz.

 Saygılarımızla.
Hakkımızda